GENÇ BURORATLAR YEMEĞİ

GENÇ BURORATLAR YEMEĞİ

ÖNCÜLÜĞÜNÜ SİGOTACI MURAT KARTALIN YAPTIĞI 9.MAYIS 2008 CUMA GÜNÜ AKŞAMI SAAT 19 DA ANKARA SİTELERDE MAVİ TUNA SALONUNDA BİR ARAYA GELEN ANKARARADAKİ GENÇ OKUL ARKADAŞLARİ BUROKRATLAR BİR ARAYA GELEREK MÜZİKLİ YEMEKDE GÜRÜN HASRETİ İLE ESKİ YILLARDAN KONUŞUP HASRET GİDERDİLER.
ANKARA GÜRÜNLÜLER DERNEK BAŞKANI DOĞAN YALÇINKAYA”NINDA KATILDIĞI YEMEĞE ,HÜSEYİN KÜRKLÜ(EDAŞ.MD.)ABDULHAMİT KARATAŞ(OKUL MD.) ÖMER AYDOĞAN(MAMAK BL.MÜH.)EBUBEKİR KARPUZ(ÖĞRETMEN)FATİH KARPUZ(iNŞAATÇI)NURULLAH ÖZTÜRK(EMNİYET MEN.)ABDULLAH BAŞER(TAPU KADRSTOCU)ÖMER ATA(BANKACI)TAMER DEMİRSOY(HAKİM)MURAT KARTAL(SİGOTACI)ÖZGÜR ŞİMŞEK(FOTO KOP)TURAN ÖZGÜNAY(DERSANECİ)ALPASLAN KAYAPINAR(AVUKAT)OĞUZ ÜNAL KAYAPINAR(D.S.İ. MD.)KEMAL NALÇAKAN(MEMUR)ABDURAHMAN KAYA(GEN.MD.)ORHAN TURĞUT(ALBAY)OĞUZHAN NALÇAKAN(MEMUR)TİMUR KOCA (ÖĞRETMEN)Y.ERDAL KAYAPINAR /ORMAN BAK.DAİRA BŞ)MUSTAFA SATILMIŞ(ORMAN BK. DAİRE BŞ)ŞAHİN BARAN (EM.)ORHAN NALÇAKAN (EM.) NAMIK KAHVECİ (MOBİLYACI) VE DAHA BİR ÇOK GÜRÜNLÜNÜN KATILIMI İLE YAPILAN YEMEKDE SOHPET YAPILIP VE KEMAL NALÇAKANIN SAZI VE GÜZEL SESİ İLE EĞLENİLDİ.

DOĞAN YALÇINKAYA BİR KONUŞMA YAPARAK DERNEĞİN ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ. AYRICA GENÇ KARDEŞLERİMİZİN DERNEKLE İLGİLENMELERİNİ DERNEĞE SAHİP ÇIKMALRINI İSTEYEREK YAKINDA İŞALLAH ESKİ ULAŞTIRMA BAKANIMIZ ŞİMDİKİ KÜLTÜR BAKANLIĞI MÜŞTEŞERI SAYIN İSMET YILMAZ BEYİN GİRİŞİM LERİ İLE DERNEĞİN MERKEZİNİ ANKARANIN MERKEZİ BİR YERİNE TAŞIYACAKLARINI OZAMAN SİZLERİN DERNEĞE GELMENİZ GİTMENİZ DAHA KOLAY OLACAĞINI VE DERNEĞİNİZİN BAYRAĞI SİZLERLE DAHA YÜKSEKLERE ÇIKACAĞINI VE BU TAŞIN ALTINA ELİNİ ATMAYANLARIN ÜYE OLMAYANLARIN DERNEĞI ELEŞTİRMEYE HİÇ HAKKI OLAYACAĞINI İFADE ETTİ .

MAVİ TUNA PASTA VE LOKANTASININ SAHİBİ VAHİT ÖZDEMİRİN GÜZEL YEMEKLERİ İLE NAMIK KAHVECİNİN YAPTIRDIĞI GÜRÜN İÇLİ KÖFTESİ YENİLDİ.SİTELERDE SEMTİNDE BULUNA MAVİ TUNA PASTA VE LOKANTASİ KISA ZAMANDA SİTELERİN ENGÜZELYEMEK,KEBAP VE PASTALARŞTALLİLARİNİ YAPAN MEŞHUR BİR LOKATA OLMASINDAN DOLAYI SAHİBİ HEMŞERİMİZ VAHİT ÖZDEMİR VE OĞULLARİNİ KUTLUYORUZ. 2 AY SONRA TEKRAR TOPLANMAK DİLİĞİ İLE VEDALAŞİLDİ.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir