ANTALYA EMNİYET MÜDÜRÜ FEYZULLAH ARSLAN’I ZİYARET

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRÜ FEYZULLAH ARSLAN’I ZİYARET

ANKARA GÜRÜNLÜLER DERNEK BAŞKANI DOĞAN YALÇINKAYA VE BŞ.YARDIMCISI YUSUF ZİYA BARAN TATİL İÇİN GİTTİKLER ANTALYADA EMNİYET MÜDÜRÜ FEYZULLAH ARSLAN VE BİR ÇOK GÜRÜNLÜ HEMŞERİLERİMİZİ ZİYARET VE GÖRÜŞMELER YAPMIŞLARDIR.
ALIŞ VERİŞ YAPYIKLARI ESNAFLARDA NERELİSİN SORUSUNDA SİVASLİYİM DEDİKLERINDE EM.MÜDÜDÜRÜMÜZDE SİVASLİ BU MÜDÜR GELDİKDEN SONRA HIRSIZLIĞIN,KAPKAÇIN BİTTİĞİNİ VE VATANDAŞLARIN RAHATCA GECE GEÇ SAATLERE KADAR GEZECEĞI BİR ŞEHİR OLDUĞU SÖYLEYEREK ALIŞ VERİŞLERDE BİZLERE İNDİRİN YAPIP ÇAY İKRAM ETMELERİ ANTALYADAKİ SİVASLİ VE GÜRÜNLÜLER GİBİ DER.BŞ.YALÇINKAYA VE BŞ.YRD.BARANI FEYZULLAH ARSLANLA GURURLANMIŞLARDİR.

MAKAMINDA ZİYARET ETTİKLERİ FEYZULLAH BEY HER ZAMANKI BEY EFENDİLIĞI İLE KARŞILAYIP ÇOK YOĞUN OLMASI VE BİR TOPLANTIYA GİTMEYEREK ZAMAN AYIRARAK GÜRÜNDEN ANKARADAN VE ANTALYADAN SOHBET EDİLMİŞTİR.DER.BŞ.YALÇINKAYA DERNEK HAKKINDA BİLGİ VEREREK ÖĞRENCİ BURSLARİNA KATKILARINDAN DOLAYI FEYZULLAH BEYE ÖĞRENCİLER ADINA TEŞEKKÜR ETMİŞTİR. AYRICA ANTALYA GİBİ HER TÜRLÜ İNSANİN YAŞADIĞI BİR YERDE BAŞARISNDAN DOLAYI DERNEK OLARAK KUTLAMIŞLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEYEREK ANKARA GÜRÜNLÜLER DERNEĞİ OLARAK YANINDA OLDUKLARINI SÖYLEMİŞLERDİR.

YALÇINKAYA VE BARAN ANTALYADA GÖRÜŞTÜKLERİ GÜRÜNLÜ RAĞIP YILMAZ,ORHAN HAVADIR VE BİRÇOK HEMŞERİLERİMİZİN YAKIN İLGİSİ İLE KARŞILAŞMIŞLAR. SOHBETLERDE ANTALYADA BİR GÜRÜN DERNEĞİ OLMADIĞINI SÖYLEMİŞLER FEYZULLAH ARSLANIN BU HUSUSDA HERTÜRLÜ YARDIM EDECEĞİNİ SÖYLEDİĞİ HALDE DERNEK KURAMADIKLARLINI SÖYLEMİŞLERDİR. YALÇINKAYA VE BARAN DA ANKARA GÜRÜNLÜLER DERNEĞİ OLARAK ANTALYADA BİR GÜRÜNLÜLER DERNEĞİNİN OLMAMASI GÜRÜN İÇİN BİR EKSİKLİK OLDUĞUNU SÖYLEYEREK DERNEK OLARAK KENDİLERİNE DÜŞEN HER TÜRLÜ KATKIYI YAPACAKLARINI SÖYLEMİŞLERDİR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir